Üst düzey, son teknoloji  Ultra Vera; vajinal sıkılaştırma, idrar kaçırma, menopozda Genitoüriner  Sendrom, (vulva, vajina ve alt üriner sistemde görünen değişiklikler) vajen kuruluğu tedavisi, ağrılı cinsel ilişki tedavisi, genital beyazlatma  alanlarında işlev göstermektedir. Ultra Vera özel ve hassas bir bölge olan vajinaya uygun bir teknolojidir. Tüm işlemler ağrısız ve sadece 20 dk. kadar kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Patentli, etkinliği kanıtlanmış bu cihazın hiçbir yan etkisi yoktur.

Ultra Vera cildin SMAS ve alt tabakasına ulaşır, vajina çevresindeki duvara enerji yayar, kolajen ve kolajen fiber ağı liflerini uyarır, deri elastikiyeti cildin altından yükselir. kas yapısını destekleyecek şekilde derinden sığ tabakaya düzelme sağlanır.

Vaginal Hifu uygulamasından sonra baharatlı yiyecekler yemeyin, küvete girmeyin,  saunaya gitmeyin. Banyo üç günden sonra yapılmalıdır. En iyi sonucu alabilmek için ilk üç gün cinsel birleşme önerilmemektedir. Vajinal bölgenin olabildiğince ilk üç gün sudan uzak durması sağlanmalıdır.

Doku KatmanIarı

Deri Tabakası: Deri, elastik bağ dokusundan oluştuğu için gerginlik sonucu (yer çekimi, kilo alma, cerrahi yüz germe gibi nedenlerle) gevşemesi daha kolay bir tabakadır.

SMAS Tabakası: SMAS tabakası kasların kılıflarını içeren bir tabakadır ve deriye nazaran daha kuvvetli bir tabakadır.

SMAS Altı Tabakası: SMAS altı tabakası kas tabakasıdır. Gerginliğe karşı en dayanıklı tabakadır. Bu planda yapılan uygulamalar daha etkili ve kalıcıdır.